Knihárna eBook

Fatimma.cz Knihárna Image

INFORMACE

Knihárna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jane Green. Přečtěte si s námi knihu Knihárna na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Knihárna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,68 MB

ISBN: 0

POPIS
Kdybyste mě někdy chtěli vidět, stačí zajít do Knihárny, jsem tam skoro denně. Knihárna, to je taková kavárna, kde se taky prodávají knihy. To byl nápad Joshovy manželky, Lucy. Pořád chtěla mít kavárnu a o mně zase věděla, že bych si ráda otevřela knihkupectví, i když jsem se dobrých deset let tvářila, kdovíjak mě nebaví práce v reklamní agentuře. Nebavila. A tak máme v západním Hampsteadu Knihárnu a je už docela slušně proslulá.Ptejte se po Cath, ale poznáte mě i bez toho. Určitě podle černého oblečení. Roky se snažím přijít na to, co jiného bych měla nosit, vždycky to nakonec zůstane u černé. A ještě určitěji podle účesu. Nejméně stejně dlouho se snažím udělat si něco s hlavou, ale pořád na ní mám to, s čím se narodil Michael Jackson a za co se po pubertě začal stydět. Doufám jen, že mě nepoznáte podle třetího znamení: stejnou dobu, co se pokouším přijít na to, co mám nosit na sobě a na hlavě, se pokouším najít toho pravého chlapa. Je mi přes třicet, a nic. Lidi, co mě znají, říkají, že jsem typ, co nemá rád změny. Tak nevím, třeba je to nakonec tím.
STÁHNOUT ČÍST
Knihárna Nový Malín | Facebook
Řezačka Řezací centrum PERFECTA 115TS Adast Maxima 80 Falcování Stahlfolder TH56 maximální formát 560x900 mm, 6+4+nožová jednotka, oltářový lom! GUK Formát B3. Skládání do 4 lomů s minimální skladem 20 mm , pouze…
Kontakty - Knihárna HÁC
Café Knihárna, Brno. 462 To se mi líbí. Místo, kde se pojí čtení knížek s pitím kávy. Vyberte si knihu, začtěte se, relaxujte. Všechny knížky si můžete i koupit :-)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY