Poruchy metabolizmu lipidů eBook

Fatimma.cz Poruchy metabolizmu lipidů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poruchy metabolizmu lipidů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poruchy metabolizmu lipidů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Poruchy metabolizmu lipidů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,29 MB

ISBN: 8024702347

POPIS
Při léčbě hyperlipoproteinemií by měla být snahou léčba nemocného, a nikoliv honba za dosažením určitých biochemických hodnot. Jako základ celé léčby je stanoveno snížení celkové mortality, snížení výskytu cévních mozkových příhod, snížení morbidity na ICHS, zlepšení kvality života nemocných s kardiovaskulárními nemocemi a snížení nutnosti revaskularizačních výkonů. Léčba hypolipidemiky je většinou léčbou celoživotní a měla by být zahajována jen v plně indikovaných případech.
STÁHNOUT ČÍST
Lipidémie - příznaky a léčba
Vrozené metabolické poruchy (správněji dědičné metabolické poruchy (DMP)) představují heterogenní skupinu přibližně 800-900 genetických onemocnění, jejichž společným rysem je přítomnost biochemických nebo enzymatických odchylek, které je možné zjistit pouze speciálním vyšetřením.DMP jsou typickými představiteli skupiny vzácných nemocí („rare diseases").
PDF Nneurologické Projevy Eurologické Projevy Pporuch ...
Poruchy metabolizmu lipidů (dyslipoproteinémie) Author: vsoska Created Date: 2/10/2013 4:15:27 PM ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY