Zádrhel eBook

Fatimma.cz Zádrhel Image

INFORMACE

Zádrhel je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Carol Higgins Clarková. Přečtěte si s námi knihu Zádrhel na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Zádrhel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

ISBN: 8072574884

POPIS
Punčochy z toho materiálu jsou nezničitelné, neobnositelné, zkrátka věčné...Kdyby s tímhle šíleným nápadem přišel kdokoli jiný než Richie Blossom, vezli by jej vzápětí do domu bez klik. Jenže jeho předchozí výmysly prokázaly, že Richie je prototyp vynálezce balancujícího na pomezí bláznovství a geniality. Proto se průmyslová konkurence děsí toho, s čím příjde na blížící se celonárodní konvenci punčochářů. Proto je jeho nejúhlavnější protivnice Ruth Craddocková rozhodnuta nepřipustit za žádnou cenu, aby se Blossomův výrobek dostal na trh.
STÁHNOUT ČÍST
zádrhel - ABZ slovník českých synonym
Zádrhel zatím přistane v zapadlém údolí Sahary, které prý koupil "za babku". Stojí tu již zcizené jím památky a nohsled Bohoušek mu k snídani uchystal vejce na slanině. Bohoušek a Zádrhel se u jídla domlouvají, že v noci přenesou sochu z Karlova mostu na Tower Bridge, a Pinďa je neviděn nahrává mobilem.
Zádrhel - Doupě.cz
Objevil se však jistý zádrhel. 07.05.2020 19:48. Americký prezident Donald Trump dnes hovořil se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem o společné odzbrojovací dohodě, jejíž součástí by byla i Čína. Ta však doteď o dohodu týkající se odzbrojování nejevila zájem. Trump během hovoru také navrhnul odeslat do Ruska ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY