Manifest čtyř eBook

Fatimma.cz Manifest čtyř Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manifest čtyř! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manifest čtyř a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Manifest čtyř.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,38 MB

ISBN: 9788074851353

POPIS
Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty. Společenství čtyř autorů, z nichž dnes působí jeden ve vysoké politice, dva na univerzitní půdě a jeden v občanském sektoru, popisuje problematické tendence naší a evropské politiky od „roku zázraků“ 1989 a analyzuje příčiny současné krize. V tematicky členěných kapitolách i závěrečném doporučení autoři nabízejí cestu khodnotově ukotvenému a efektivnímu řešení nejpalčivějších problémů současnosti a formulují klíčové ideje, na nichž lze u nás obnovit autentickou pravicovou politiku – a vlastně i demokratickou politiku jako takovou, jež se dostává do krize.Publikaci lze číst i jako obsáhlou odpověď na nejrůznější zmatečné, povrchní a emocionální petice a výzvy, jež pravidelně produkují někteří čeští veřejní intelektuálové. Odtud i poněkud expresivní název Manifest čtyř.
STÁHNOUT ČÍST
Manifest čtyř od 5,53 € - Heureka.sk
Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue Kontexty.
Manifest čtyř | Odborná literatura a právnická literatura ...
Titul Manifest čtyř - Program pro přátele svobody od Balík Stanislav, Hanuš Jiří,, 9788074851353 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY