Dietologie pro lékaře, farmaceuty eBook

Fatimma.cz Dietologie pro lékaře, farmaceuty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dietologie pro lékaře, farmaceuty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dietologie pro lékaře, farmaceuty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dietologie pro lékaře, farmaceuty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

ISBN: 9788073873479

POPIS
Předkládaná publikace je určena lékařům, farmaceutům, zdravotním sestrám a především nutričním terapeutům, kterým by měla zprostředkovat základní orientaci v léčbě dietou a poskytnout informace o významu potravin v prevenci a léčbě chorob. Potraviny a způsob výživy se podílejí na vzniku až 75 % veškerých onemocnění, přičemž u mnohých z nich, jako je například ateroskleróza, hypertenze a cukrovka, jsou hlavními faktory. Dietologie se tudíž řadí k významným medicínským oborům. Kniha je zaměřena na praktické klinické informace, kromě četných tabulek zahrnuje i příklady jídelníčků vhodných pro konkrétní onemocnění. Zvláštní pozornost je věnována dietním opatřením u dětí jednotlivých věkových kategorií. Závěrečnou část knihy tvoří abecední přehled dietologických pojmů a obsáhlá tabulka kalorických hodnot nejčastěji používaných potravin.
STÁHNOUT ČÍST
Dietologie pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry a ...
Kniha: Dietologie pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry a nutriční terapeuty Autor: Štěpán Svačina Předkládaná publikace je určena lékařům, farmaceutům, zdravotním sestrám a především nutričním terapeutům, kterým by měla zprostředkovat základní orientaci v léčbě dietou a ...
Dietologie pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry a ...
Dietologie pro lékaře, farmaceuty. Celkové hodnocení ... hypertenze a cukrovka, jsou hlavními faktory. Dietologie se tudíž řadí k významným medicínským oborům. Kniha je zaměřena na.. Zobrazit celý text.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY