Únos eBook

Fatimma.cz Únos Image

INFORMACE

Hledáte knihu Únos? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Jonathan Kellerman? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Únos.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,23 MB

ISBN: 8073033453

POPIS
Byla krásná, nahá, vyděšená a skočila mu před auto. Náhodně projíždějící řidič si vyslechl příběh o únosu, jehož obětí se stala nadějná studentka herectví a její spolužák. Ten příběh byl děsivý, ale smyšlený. S největší pravděpodobností šlo jen o jakési herecké cvičení s cílem získat patnáct minut slávy.Cena za nerozvážný čin je vysoká – oba mladí lidé stanou před soudem, kde si vyslechnou různě přísný trest. Michaela při sezeních se soudním psychologem Alexem Delawarem tvrdí, že celá akce byla Dylanovým výmyslem, ale přesto ze všeho vyjde mnohem hůře než její spolužák. Delaware z jejích slov pozná, že dívka nelže, a nemůže se zbavit nepříjemného pocitu, že se za celou záležitostí skrývá mnohem temnější pravda, než se na první pohled jeví.
STÁHNOUT ČÍST
Únos Sabínek / Zrádná Tarpeia - Starověké báje a pověsti
Únos (2012): Celý film (CZ dabing) vydáno 22. 2. 2017, 15:10 . Tweet-- zhlédnuto 5 757 x ...
Únos (film z roku 2017) - Wikipédia
Clona: Únos, Mladý policejní kameraman Roman se vydává pátrat na vlastní pěst. Jeho expřítelkyně Lenka zmizela beze stopy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY