Superpotraviny eBook

Fatimma.cz Superpotraviny Image

INFORMACE

Hledáte knihu Superpotraviny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Susanna Bingemer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Superpotraviny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,83 MB

ISBN: 9788081113192

POPIS
V této knížce najdete všechno důležité o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích. 25 podrobných portrétů nejdůležitějších superpotravin – exotických i domácích – s praktickými tipy a přes 40 veganských receptů, které obohacují kulinářský všední den. Interview s experty na téma řasy, obilné trávy a divoké byliny.Susanna Bingemerová je vystudovaná novinářka. Už mnoho let píše v časopisech a knížkách o kulinářských tradicích a trendech. Přitom ji zvlášť fascinuje otázka, jak jídlo ovlivňuje zdraví. Sleduje mnohé aktuální stravovací styly a postupně sama vyzkoušela vegetariánskou, veganskou a syrovou stravu. Při hledání optimálních potravin objevila už v roce 1999 velkou vitální sílu určitých potravin a připravila si své první müsli se superpotravinami – lněnými semeny, zemními mandlemi a borůvkami. Své znalosti o zdravém stravování se superpotravinami předává dál v kurzech a na svém blogu www.eatsleepgreen.de. Autorka žije v Mnichově a společně s Hansem Gerlachem řídí kancelář „food und text“. Hans Gerlach, vyučený kuchař, autor kuchařských knih a fotograf potravin připravil pro tuto knížku recepty a představil je i fotograficky.
STÁHNOUT ČÍST
Superpotraviny | Pilulka.cz
Superpotraviny jsou takové potraviny či potravinové doplňky, které mají pro nás mimořádně prospěšný účinek. Ať se již jedná o tzv. zelené potraviny (např. mladý ječmen), ovoce (plody, bobule) v čerstvém a sušeném stavu, šťávy, semínka, ořechy, luštěniny apod.
Superpotraviny - znáte je? | CelostniMedicina.cz
Superpotraviny sú potraviny nabité vitamínmi a minerálmi, ktoré obsahujú veľa stopových prvkov. Náš obchod ponúka veľké množstvo produktov v najvyššej kvalite. Vždy ide o produkty od overených výrobcov. Samozrejmosťou je rýchle dodanie a kvalitná pomoc pri výbere toho najvhodnejšieho produktu práve pre Vás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY