Od Ansonů až k Airbasům eBook

Fatimma.cz Od Ansonů až k Airbasům Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Od Ansonů až k Airbasům! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Od Ansonů až k Airbasům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Od Ansonů až k Airbasům.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,81 MB

ISBN: 9788075730190

POPIS
Autor zpracoval více než sedmdesátileté období existence všech našich vojenských “dopravek“. Začíná stručným seznámením s etapou působení našich letců u Velitelství dopravního letectva (Transport Command RAF) v závěru II. světové války a poslední úkol 311. perutě při přepravě našich letců a repatriantů z Velké Británie do vlasti.Chronologicky pak může čtenář sledovat zřizení Letecké dopravní skupiny, Leteckého dopravního pluku Ruzyně/Kbely a následně všechny změny názvů pluku přejmenováním a reorganizacemi “ 1. dopravky“ až do přemístění 1. dopravního výsadkového leteckého pluku Kbely v r. 1959 na Moravu.
STÁHNOUT ČÍST
Od Ansonů až k Airbasům / Nejlevnější knihy
Kniha: Od Ansonů až k Airbasům (Stanislav Vystavěl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Diskusní fórum modelářů • Zobrazit téma - Od Ansonů až k ...
Od Ansonů až k Airsbusům - Svět křídel. Tištěné i elektronické. Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1. Od Ansonů až k Airsbusům - Svět křídel. od Pavel Klouček » čtv zář 07, 2017 1:00 pm . Něco pro fanoušky čs. letectva: V sobotu 16. 9. 2017 na DNECH NATO a DNECH VZDUŠNÝCH SIL AČR v Mošnově bude zahájen prodej nové ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY