Technický slovník česko-anglický, anglicko-český eBook

Fatimma.cz Technický slovník česko-anglický, anglicko-český Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Technický slovník česko-anglický, anglicko-český! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Technický slovník česko-anglický, anglicko-český a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Technický slovník česko-anglický, anglicko-český.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

ISBN: 4070082254

POPIS
Rozsáhlé technické slovníky profi LEXICON obsahují aktuální a ověřenou terminologii ze 130 oborů vědy, techniky a ekonomiky.Vedle tradičních průmyslových odvětví je kladen zvláštní důraz na technickou terminologii nových, progresivních odvětví. Svým zaměřením jsou určeny firemním a profesionálním překladatelům, tlumočníkům, studentům cizích jazyků a všem zájemcům o novou vysoce odbornou terminologii.Obsahuje tyto slovníky:- česko-anglický technický slovník- anglicko-český technický slovníkPočet hesel:- 135.000 česko-anglických hesel a podhesel- 121.000 anglicko-českých hesel a podheselVlastnosti PC slovníků profi LEXICON:- nejnovější aktualizovaná odborná terminologie ze 130 oborů vědy, techniky, ekonomiky- jednoduché ovládání programu- fulltextové vyhledávání s jazykovou analýzou- využití logických operátorů AND, OR, NOT, *- rychlé vyhledání a zvýraznění hledaných termínů- možnost listování po "stránkách" jako v knize- zvuková podpora výslovnosti pomocí technologie MS Agent- změna velikosti písma- kopírování textu do schránky- záložky, poznámky- historie dříve zobrazených hesel- tisk slovníku na tiskárně- spouštění z CD média nebo instalace na PC- určeno pro počítače s MS Windows, zvukovou kartou a CD-ROM mechanikouObsah:- česko-český technický slovník- anglicko-český technický slovník
STÁHNOUT ČÍST
Technický slovník česko-anglický, anglicko-český ...
ANGLICKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO ANGLICKÝ SLOVNÍK ANGLICKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO ANGLICKÝ SLOVNÍK - Nejlepší multimediální slovník v česku od firmy LangSoft s.r.o. Vyznačuje se širokou slovní zásobou a dlouhodobý vývoj. Objednejte si tento vynikající slovník.Stránka obsahuje pouze pokyny na stránky slovníků.
Technický slovník česko-anglický, anglicko-český ...
Technický slovník na našem webu neustále doplňujeme dalšími výrazy. Pokud vám zde prozatím chybí termíny používané ve vašem technickém odvětví, napište nám. Rádi zapracujeme na tom, abyste zde příště našli překlady všech slov, které potřebujete ve vašem oboru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY