Noční můry nespí eBook

Fatimma.cz Noční můry nespí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Noční můry nespí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Noční můry nespí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Noční můry nespí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

ISBN: 9788073884819

POPIS
Rádi se bojíte? Nejlépe v pohodlí křesla s nějakou pěknou čtivou knížkou v ruce a horkým čajem na stole? Nová knížka s názvem Noční můry nespí, kterou sepsali studenti Literární akademie Josefa Škvoreckého pod vedením Ivony Březinové, je pro takové odpoledne nebo večer jako stvořená. Začínající i již zkušení autoři předkládají čtenářům další výtvory ze svých literárních dílen a tentokrát se zaměřili na žánr hororu. Noční můry nespí je knížka plná strašidelných příběhů, ve kterých se dětští hrdinové potýkají s nebezpečími v nejrůznějších podobách, jako jsou pohádkové čarodějnice, krvelační upíři, mimozemšťané, ale také psi zabijáci, únosci nebo zlí lidé. Některé příběhy jsou realistické, jiné už méně, ale jedno mají společné, při jejich čtení tuhne krev žilách.
STÁHNOUT ČÍST
Noční můry nespí - Tvůrčí skupina Hlava nehlava | Knihy ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Noční můry nespí - Tvůrčí skupina Hlava nehlava | Knihy.ABZ.cz
Noční můry nespí - recenze. Posted by Martin Caha | Apr 27, 2011 | Knižní recenze | 0 | Jak už titul knihy napovídá, jedná se o sbírku hororových povídek. Autoři jsou členy tvůrčí skupiny Hlava nehlava a všichni buďto studují, anebo studovali literární akademii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY