Na první pohled eBook

Fatimma.cz Na první pohled Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na první pohled! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na první pohled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Na první pohled.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,34 MB

ISBN: 9788074910319

POPIS
Jako každý večer sleduje Arthur Dreyfuss svůj oblíbený seriál, když vtom někdo zaklepe na dveře. Jde otevřít, na sobě trenky se Šmouly. Nevěří vlastním očím, před ním stojí Scarlett Johanssonová, hollywoodská star, která byla v různých anketách několikrát zvolena nejkrásnější ženou světa.On je dvacetiletý automechanik, žijící osaměle v malém vesnickém domku v Pikardii, poblíž výpadovky na město. Ona je šestadvacetiletá slavná herečka, která se ocitla v nesnázích. Zdá se, že je dělí celý vesmír, ráno se však koná zázrak, Scarlett je stále u něj doma!Všechny dívky by se chtěly podobat nějaké krásné herečce, a přitom netuší, jak vnější vzhled dokáže ničit život. Být redukována na pouhý objekt touhy totiž může být velmi frustrující.Grégoire Delacourt ve svém novém románu vypráví o křehkosti rodící se lásky a o tom, jakou moc mají slova: ta, která uzdravují, i ta, která ubližují. Pod zdáním přeslazeného románu z červené knihovny se skrývá příběh o povrchnosti vnímání zevnějšku, o diktatuře krásy, o osamění a hledání lásky.
STÁHNOUT ČÍST
Na první pohled / At First Sight (1999) | ČSFD.cz
Verunka má ale velké štěstí, že na první pohled vypadá jako zdravá holčička. Mnohokrát jsme slyšeli, že jí nic není, tak proč má ty rukavice. Její defekty jsou schované pod oblečením, na krku, na zádech, v tříslech, na kolínkách nebo nožičkách.
Na první pohled - Grégoire Delacourt | Databáze knih
Susan Geston pracovala jako servírka na ranči, když jí „Big Lebowski" Jeff Bridges potkal. Psal se rok 1975 a on tu zrovna natáčel film Ranč Deluxe. A podle jeho pozdějších slov se do ní zamiloval na první pohled. Když ji poprvé pozval na rande, odmítla, ale nakonec se nechala „zlomit". Naštěstí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY