Na první pohled eBook

Fatimma.cz Na první pohled Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na první pohled! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na první pohled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Na první pohled.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,53 MB

ISBN: 9788074910319

POPIS
Jako každý večer sleduje Arthur Dreyfuss svůj oblíbený seriál, když vtom někdo zaklepe na dveře. Jde otevřít, na sobě trenky se Šmouly. Nevěří vlastním očím, před ním stojí Scarlett Johanssonová, hollywoodská star, která byla v různých anketách několikrát zvolena nejkrásnější ženou světa.On je dvacetiletý automechanik, žijící osaměle v malém vesnickém domku v Pikardii, poblíž výpadovky na město. Ona je šestadvacetiletá slavná herečka, která se ocitla v nesnázích. Zdá se, že je dělí celý vesmír, ráno se však koná zázrak, Scarlett je stále u něj doma!Všechny dívky by se chtěly podobat nějaké krásné herečce, a přitom netuší, jak vnější vzhled dokáže ničit život. Být redukována na pouhý objekt touhy totiž může být velmi frustrující.Grégoire Delacourt ve svém novém románu vypráví o křehkosti rodící se lásky a o tom, jakou moc mají slova: ta, která uzdravují, i ta, která ubližují. Pod zdáním přeslazeného románu z červené knihovny se skrývá příběh o povrchnosti vnímání zevnějšku, o diktatuře krásy, o osamění a hledání lásky.
STÁHNOUT ČÍST
Na první pohled / At First Sight (1999) | ČSFD.cz
Jen na první pohled! Foto: Vilner. Upravený Trabant od Vilneru. Tomáš Hrbek. 23. 4. 2019. Už jste nám odpustili ten malý aprílový žertík s Trabantem? Doufáme, že ano. Trabant, který vám dnes chceme ukázat, žádným žertem není. Jde o fantastický tuning, který má na svědomí známý úpravce Vilner.
Laska na prvni pohled 181 - rouming.cz
Laska_na_prvni_pohled_181.jpg (kohout) (18.4.2020 8:08) za koho nas autor ma? za kokoty? Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY