S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie eBook

Fatimma.cz S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 9783901309281

POPIS
Speciální tipy a podrobné informace vytvořily z naší knihy nepostradatelného pomocníka při výběru oblasti dovolené s hausbótem/lodí. Současně obsahují popisy plavebních tras a přilehlých regionů s jejích zajímavostmi. Historické zajímavosti, tamní anekdoty a podrobnosti ze stavby a historie plavebních kanálů, přehledné i podrobné mapy jsou rovněž obsahem této knihy. Obsahují i cestovní zprávy a osobní zážitky "hausbótářů", kteří plavbu v těchto regionech již absolvovali a svým osobitým stylem popsali. Množství fotografií přiblíží příslušnou krajinu a její obyvatele z trochu jiné strany. Navíc: tipy tras.
STÁHNOUT ČÍST
Pdf CZ S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie: Ze ...
S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie Harald Böckl. 11.09.2017. Přípravu naší plavby jsme započali po přečtení této knížky. Zaujaly nás zajímavé podrobnosti o uvažované trase. Díky radám a doporučením v této publikaci se naše plavba Alsaskem stala velmi zajímavou i poučnou.
Kniha: S hausbótem po Alsasku, Champagne a Picardie ...
průvodce S hausbótem po Alsasku, Champagne, Picardie . Druh: turistické průvodce ... Běžná cena: 490,- Kč: 382,- Kč: Dovolená mimo hlavní turistická centra - s hausbótem poznáte krajinu a její obyvatele z úplně jiné strany. Ale pro který region se rozhodnout? Odpověď na tyto otázky dávají publikace série "S hausbótem ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY