Internetová kriminalita páchaná na dětech eBook

Fatimma.cz Internetová kriminalita páchaná na dětech Image

INFORMACE

Hledáte knihu Internetová kriminalita páchaná na dětech? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Lenka Hulanová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Internetová kriminalita páchaná na dětech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,54 MB

ISBN: 9788073875459

POPIS
Děti byly odjakživa snadnou kořistí pro pachatele jakékoli trestné činnosti, hlavně pro svou důvěřivou povahu, naivitu a nezkušenost. Děti oplývají přirozenou zvědavostí a dychtivostí zkoušet stále nové věci. Toto zkoušení a poznávání jim dnes velmi usnadňuje internet. Pachatelé internetové kriminality to vědí a dokážou toho patřičně využít. První část knihy nás na konkrétních příkladech seznamuje s nejznámějšími druhy internetové kriminality páchané na dětech a se základními psychologickými poznatky o pachatelích a obětech. Druhá část knihy je věnována výzkumu kazuistik dětských obětí internetové kriminality a zkušenosti dnešních dětí s internetem. Kniha je určena nejen odborníkům z řad psychologů, pedagogů, kriminalistů, sociálních pracovníků či soudců, ale i rodičům a laické veřejnosti, kterým mimo jiné poskytuje návod, jak děti v kyberprostoru chránit.
STÁHNOUT ČÍST
Internetová kriminalita páchaná na dětech levně, cena 147 ...
Internetová kriminalita páchaná na dětech je knihou, jejíž autorkou je Lenka Hulanová. Děti byly odjakživa snadnou kořistí pro pachatele jakékoli trestné činnosti, hlavně pro svou důvěřivou povahu, naivitu a nezkušenost. Děti oplývají přirozenou zvědavostí a dychtivostí zkoušet stále nové věci.
Internetová kriminalita páchaná na dětech - Lenka Hulanová ...
Záměrem výukového materiálů s názvem Kriminalita páchaná na dětech je poskytnout souhrn učiva a upevnit znalosti z oblasti práva. Poskytnout informace trestné činnosti páchané na dětech a mladistvých osobách a o nejzávažnějších trestných činech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY