Hra za hrou eBook

Fatimma.cz Hra za hrou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hra za hrou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Gus Hansen? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hra za hrou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,22 MB

ISBN: 9788074130717

POPIS
Jméno Gus Hansen je v pokerovém světě synonymem pro agresivní hru, kradení povinných sázek a neustálý tlak na protihráče. Jeden z nejznámějších světových profesionálních hráčů, jediný člověk, kterému se podařilo získat tři tituly World Poker Tour, se rozhodl ve své knize Every Hand Revealed podělit o své taktiky a strategie, které z něj dělají jednoho z nejobávanějších hráčů u pokerových stolů.Jeho kniha se však od ostatních pokerových učebnic v mnohém odlišuje. Nejedná se totiž o učebnici v pravém slova smyslu. Gus se rozhodl vydat cestou názorných příkladů. V knize popisuje svůj postup napříč celým turnajem Aussie Millions. Každou hru, které se zúčastnil, rozebírá a vysvětluje, proč učinil ta která rozhodnutí. Proto je také kniha bestsellerem ve Spojených státech, ale i v dalších zemích. Co by mohlo být lepšího na pochopení základních principů i pokročilých strategií než příklady z praxe? Na více než 300 hrách vám Gus ukáže, jak postupovat od začátku turnaje až po jeho závěrečnou heads-up část.Co se v knize naučíte:* Jak postupovat v průběhu jednotlivých fází turnaje v Texas Hold’em* Jak využít strachu protihráčů z vyřazení* Jak efektivně krást povinné sázky* Jak správně využívat continuation bet* Jak zohlednit výšku případné výhry ve vaší strategii* Jak důležitá je při hraní matematika* Jak správně postupovat proti různým druhům hráčů* Kdy se vyplatí hrát agresivně a kdy se držet zpátky* Jak využít nejmocnější zbraň v pokeru – all-in* Jak se rychle rozhodovat ve složitých situacích* A mnoho dalšího. Ale především: Jak vyhrávat turnaje!
STÁHNOUT ČÍST
Výukové programy - Škola hrou
HRA: Dopravní pexeso - autoškola hrou Čas od času se zde věnujeme i hrám pro děti a tato nás opravdu zaujala. Dokonale totiž naplňuje úsloví "škola hrou" a to ve velmi důležité oblasti: naučí děti poznávat alespoň ty základní dopravní značky.
Matematika hrou online a její podoby | Zahrajtesi
ČeskÁ hra roku V souvislosti s aktuálním zákazem kulturních akcí nad 100 lidí jsme prozatím nuceni odložit slavnostní udílení cen. Náhradní termín zveřejníme po ukončení stávajících opatření.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY