Cristiano Ronaldo eBook

Fatimma.cz Cristiano Ronaldo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cristiano Ronaldo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cristiano Ronaldo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Cristiano Ronaldo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,46 MB

ISBN: 9788075057617

POPIS
První oficiální biografie nejlepšího fotbalisty světaCristiano Ronaldo je jedním z nejznámějších fotbalistů současnosti, který proslul jak svou hrou, tak rozporuplnou povahou a kontroverzním vystupováním. Již od jeho útlého věku bylo naprosto zřejmé, že má Ronaldo mimořádný sportovní talent, v pouhých dvanácti letech proto opustil rodnou Madeiru a přestěhoval se do Portugalska, aby se stal nejúspěšnějším fotbalovým hráčem planety. Netrvalo dlouho a evropské fotbalové kluby se o něj začaly přetahovat, získal ho však Manchester United, kterému Ronaldo dopomohl ke třem ligovým titulům a vítězství Champions League. Později ho za naprosto astronomickou částku získal Real Madrid, kde však na sebe tento fenomenální fotbalista upozorňoval spíše svým soupeřením s Barcelonou a Lionelem Messim než výraznějšími úspěchy na trávníku.
STÁHNOUT ČÍST
Cristiano Ronaldo - Wikipedia
HIRO CRISTIANO RONALDO végleges; Artist MONEY MAKER RECORDS; Show more Show less. Loading... Advertisement Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Up ...
Cristiano Ronaldo (@cristiano) • Instagram photos and videos
Cristiano Ronaldo Lalala - Y2K, bbno$ Skills & Goals 2020 | HD. ♫Musica: Y2K, bbno$ - Lalala (Official Video) #CristianoRonaldo. #CristianoRonaldoLalala. 1900FCBFreak7.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY