Stigmata eBook

Fatimma.cz Stigmata Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stigmata? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Colin Falconer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Stigmata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

ISBN: 9788074614163

POPIS
Píše se rok 1205 a rytíř Filip de Vercy bojuje s nevěřícími ve Svaté zemi. Po dlouhých měsících strádání a krvavých bitev se vrací domů, ale ani ve Francii ho nic příjemného nečeká. Jeho milovaná žena zemřela při porodu a jeho malý syn je vážně nemocný. Jakmile se Filip doslechne o léčitelce z Languedocu, mladé ženě požehnané darem uzdravovat, neváhá ani na okamžik.Křížová výprava proti katarům, s nimiž se Filip zaplétá stále víc, je krutá a nemilosrdná. Krveprolití a ukrutnosti, které ji provázejí, připomínají peklo na zemi. Ani sebevětší hrdinství však nemůže zadržet papežské vojáky na vždy.
STÁHNOUT ČÍST
Stigmata (film) - Wikipedia
Define stigmata. stigmata synonyms, stigmata pronunciation, stigmata translation, English dictionary definition of stigmata. n. A plural of stigma. Noun 1. stigmata - marks resembling the wounds on the crucified body of Christ lesion - an injury to living tissue.
Stigmata - FilmyOn.cz
Stigmata» — российская металкор-группа. Образована в 2001 году в городе Санкт-Петербург . На данный момент выпустила шесть студийных альбомов, один мини-альбом и два концертных DVD .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY