Pramen dokonalé útechy eBook

Fatimma.cz Pramen dokonalé útechy Image

INFORMACE

Pramen dokonalé útechy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Altrichter. Přečtěte si s námi knihu Pramen dokonalé útechy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Pramen dokonalé útechy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,30 MB

ISBN: 9788074123023

POPIS
Soubor Pramen dokonalé útěchy: O kázání, zpovídání a eucharistické úctě zahrnuje tři příspěvky k prohloubení duchovního života. Text nabízí k oněm tématům také prakticky cílené otázky k vyhodnocení.Například: můžeme upřednostňovat úlohu společenství před vnitřním zakoušením Božích tajemství? V dějinách křesťanské spirituality existuje jedinečná zkušenost bohaté svátostné praxe. To, co nyní prožíváme jako výstřelky při liturgické praxi, to se v dějinách – i ve větších výkyvech či karikaturách – již mnohokrát opakovalo. Prohlubování duchovního života hojí všechny extrémy. Úvodní předmluvu napsal biskup žilinský Mons. Tomáš Galis.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Pramen dokonalé útěchy - Michal Altrichter | Knihy ...
Pramen dokonalé útěchy Autor: Altrichter, Michal Nakladatel: Refugium Velehrad-Roma EAN: 9788074123023 ISBN: 978-80-7412-302-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,6 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)
Pramen dokonalé útěchy: O kázání, zpovídání a ...
Soubor Pramen dokonalé útěchy: O kázání, zpovídání a eucharistické úctě zahrnuje tři příspěvky k prohloubení duchovního života. Text nabízí k oněm tématům také prakticky cílené otázky k vyhodnocení. Například: můžeme upřednostňovat úlohu společenství před vnitřním zakoušením Božích tajemství?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY