Láska je ve vzduchu eBook

Fatimma.cz Láska je ve vzduchu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Láska je ve vzduchu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Láska je ve vzduchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Láska je ve vzduchu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,22 MB

ISBN: 9788074610257

POPIS
Cam Simpsonová vede s přítelem Deanem pohodlný klidný život, v němž nechybí kamarádství a pocit bezpečí. Vždyť Dean má všechny vlastnosti, které ženy zpravidla u mužů hledají. Je oddaný, mužný a velkorysý. Jenže po šesti letech společného soužití má pocit, že cosi mezi nimi odplynulo. Cam potřebuje změnu a vyrazí s kamarádkami na dovolenou na Tenerife, kde potkává svobodného otce Toma. Nastal čas zeptat se sama sebe: Mám se spokojit s panem Dost Dobrým, nebo riskovat vše pro pana Možná Toho Pravého?
STÁHNOUT ČÍST
[WoT] Tank Rewards: Láska je bojiště | Grunex.com
Láska je bojiště. Láska je ve vzduchu stejně jako divoké bitvy! Bojujte, dokud nezískáte všechny denní žetony Tank Rewards a poté je vyměňte za skvělé sady ve hře. Žetony musíte vyměnit na stránkách www.tankrewards.com a vybrat odměnu za každou úroveň kterou dosáhnete.
Přívěsek PANDORA Láska je ve vzduchu 797876CZ | Corial.cz
Stálá, vodě a poškrabání odolná vliesová fototapeta "Láska je ve vzduchu" bude efektní ozdobou každé místnosti. Jednoduchý způsob lepení bez viditelných spojů a zářivé barvy zkrášlí a opticky zvětší Váš interiér. Proč si vybrat naši fototapetu? • Tapeta má vodě i ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY