Nový svět eBook

Fatimma.cz Nový svět Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nový svět! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nový svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

NÁZEV SOUBORU: Nový svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,87 MB

ISBN: 8072031740

POPIS
Churchillovy Dějiny jsou velkolepým souhrnem dějin Velké Británie a její koloniální říše. Specifikem tohoto díla je, že je nepsal profesionální historik, ale význačný státník, který - jak v úvodu knihy sám podotýká - měl možnost nikoli bezvýznamně zasahovat do osudů moderního světa. Právě tento aspekt je pro čtenáře knihy nejzajímavější. Druhý díl zahrnuje období od roku 1485 do roku 1688.PŘEKLAD: Radka Edererová, Eva Křístková
STÁHNOUT ČÍST
Nový svět - Shaun Tan | Databáze knih
Vážení hosté, vítejte na webových stránkách prezentujících ubytovací komplex APARTMÁNY NOVÝ SVĚT. Nabízíme ubytování v apartmánech o velkosti 2+kk s celkovou kapacitou 2-4 lůžek nebo apartmánu 3+kk v podkroví se dvěma samostatnými ložnicemi a celkovou kapacitou 4-6 lůžek.
Starý svět - Wikipedie
Kavárna Nový Svět v Praze už se těší na vaši návštěvu. Rezervujte stůl a sbírejte kredity, takhle jednoduché to je! V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY