Vánoční ozdoby z drátků a korálků eBook

Fatimma.cz Vánoční ozdoby z drátků a korálků Image

INFORMACE

Vánoční ozdoby z drátků a korálků je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivona Šuchmannová. Přečtěte si s námi knihu Vánoční ozdoby z drátků a korálků na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Vánoční ozdoby z drátků a korálků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788024718378

POPIS
Knížka přehledně a názorně popisuje postup výroby vánočních ozdob z drátků a korálků od nejjednodušších po náročnější. Najdete v ní ploché i prostorové ozdoby - vločky, hvězdičky, odrátované kouličky a zvonky, ale také vánoční řetězy a další vánoční dekorace jako svícen, andílek, rybičky a další. Díky přehledným a srozumitelným návodům si na své přijdou úplní začátečníci, ale i pokročilí zájemci o tuto originální vánoční výzdobu. Autorkou publikace je zkušená drátenice, mistr Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků.
STÁHNOUT ČÍST
Vánoční ozdoby - Ivona Šuchmannová | Knihy Dobrovský
Knížka přehledně a názorně popisuje postup výroby vánočních ozdob z drátků a korálků od nejjednodušších po náročnější. Najdete v ní ploché i prostorové ozdoby - vločky, hvězdičky, odrátované kouličky a zvonky, ale také vánoční řetězy a další vánoční dekorace jako svícen, andílek, rybičky a další.
Vanocni ozdoby z koralku navody | Sleviste.cz
Vánoční ozdoby z drátků a korálků (978-80-247-1837-8) Elektronická kniha - autor Ivona Šuchmannová, 48 stran Knížka přehledně a názorně popisuje postup výroby vánočních ozdob z drátků a korálků od nejjednodušších po náročnější.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY