Léčivá detoxikace hladem eBook

Fatimma.cz Léčivá detoxikace hladem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčivá detoxikace hladem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčivá detoxikace hladem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Léčivá detoxikace hladem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 8089227709

POPIS
Hladovění je velmi působivým léčebným prostředkem, pokud se provádí správně a s porozuměním. Známý a zkušený autor vám vysvětlí, jak se máte na hladovku připravit. Jedním z faktorů přípravné části je také doba, po kterou chcete hladovět. Autor vás ve svém textu poučío různých formách hladovění (například při akutních a chronických onemocněních nebo při narkomanii a alkoholismu), v úvahu bere i věk člověka a věnuje se také otázce tělesné hmotnosti. Jestliže se necháte poučit, budete mít záruku, že si neublížíte a hladovka vám opravdu zázračně pomůže.
STÁHNOUT ČÍST
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Petrovič ...
Léčivá detoxikace hladem. Kdo napsal knihu Léčivá detoxikace hladem? Autorem je Gennadij Malachov. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Petrovič ...
Léčivá detoxikace hladem praktická část . Gennadij Malachov; Gennadij Malachov . 4,7 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Medicína Motivačná literatúra Jedlá a nápoje Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl Zápisníky, kalendáre. Všetky knihy autora . Eugenika, 2007 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY