Hodonínsko z nebe eBook

Fatimma.cz Hodonínsko z nebe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hodonínsko z nebe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hodonínsko z nebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Hodonínsko z nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,76 MB

ISBN: 9788088259428

POPIS
Kraj protkaný vinicemi, řadou přírodních krás, okouzlujících památek a hlavně živými lidovými tradicemi, to je region Hodonínsko. Tato kniha Vás zavede na místa notoricky známá, ale poznáte je z úplně jiného pohledu, z nebe.Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat například město Hodonín s krásnou radnicí na náměstí a okolím, v Mikulčicích uvidíte z výšky nejrozsáhlejší staroslovanské archeologické naleziště v Česku z dob Velké Moravy, dále města Milotice, Kyjov, Bzenec, Vracov, Veselí nad Moravou, spoustu zajímavých pohledů na malebné vesnice s vinicemi a vinnými sklípky, které jsou v tomto kraji kulturní památkou. Pastvou pro oči jsou přírodní scenérie Moravského Toskánska i zdejší větrné mlýny.
STÁHNOUT ČÍST
Česko z nebe - Milan Paprčka | Knihy Dobrovský
Mělnicko z nebe. Kdo napsal knihu Mělnicko z nebe? Autorem je Martina Grznárová, Milan Paprčka. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Paprčka Milan: Hodonínsko z nebe | MALL.CZ
Hodonínsko z nebe - Paprčka Milan - Kraj protkaný vinicemi, řadou přírodních krás, okouzlujících památek a hlavně živými lidovými tradicemi, to je region Hodonínsko. Tato kniha Vás zavede na místa notoricky známá, ale poznáte je z úplně jiného pohled
SOUVISEJÍCÍ KNIHY