Bike & Cook eBook

Fatimma.cz Bike & Cook Image

INFORMACE

Bike & Cook je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Bike & Cook na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Bike & Cook.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

ISBN: 9788087529522

POPIS
Úžasná kuchařka pro všechny, kteří si jízdu na kole zamilovali, i pro ty, kteří s tímto sportem teprve začínají. Najdete zde jednoduché recepty na výživné a zdravé pokrmy, které vám dodají energii a rychlost, aniž byste přitom nabrali kilogramy navíc. Kniha obsahuje jak recepty, které vyzkoušeli sami cyklisté, tak i cenné rady výživového poradce, jež vám pomohou dosáhnout cíle – vysněné hmotnosti či maximalizace tréninkových efektů. U všech receptů najdete uvedenou energetickou hodnotu s označením, zda se jedná o pokrm vegetariánský, veganský či bezlepkový. Stačí sednout na kolo a zjistit, jak to funguje!
STÁHNOUT ČÍST
The Absolute Essential Bike Touring Gear For Bicycle Tourers
What makes a good camp cooking setup for motorcycle camping? Weight and size are obvious factors, but so are durability and versatility. For overlanding and ADV touring - where resupplying can be difficult - a stove's fuel type can be a major consideration as well.
Bike Camps - Andy Cook Cycling
The Hungry Cycle Tourist's Guide to Slowing Down, Eating Well, and Savoring Life on the Open Road. (Pg 28) By Tara Alan. Join this avid cook and world bicycle tourist as she brandishes her spork and takes a stand against dismal camp fare.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY