Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III eBook

Fatimma.cz Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,89 MB

ISBN: 9788070364697

POPIS
Rozsáhlé třísvazkové dílo obsahuje charakteristiku a soupis tiskové produkce 16. století dochované v zámeckých knihovnách ve správě Národního památkového ústavu a Národního muzea. Hlavní část knihy představuje katalog tisků 16. století, tvořený 8 248 bibliografickými záznamy (obsahujícími knihovědný popis), které pocházejí ze 127 zámeckých knihoven v českých zemích. Některé fondy jsou zastoupeny jen několika svazky, jiné představují rozsáhlé soubory čítající několik set titulů (např. hradní knihovna Křivoklát, zámecké knihovny Mnichovo Hradiště, Český Krumlov, Kynžvart apod.). Katalog doprovází souhrnná studie, barevné přílohy s fotografiemi historických knihoven, ukázkami nejzajímavějších tisků a přiložené CD s katalogem zámecké knihovny Mikulov.
STÁHNOUT ČÍST
Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České ...
Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky I-III Autor: Pavel Hájek ; Zuzana Hájková ; Petr Mašek ; kol. Rozsáhlé třísvazkové dílo obsahuje charakteristiku a soupis tiskové produkce 16. století dochované v zámeckých knihovnách ve správě Národního památkového ústavu a Národního muzea. ...
Komplet-Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České ...
Tisky 16. století v zámeckých knihovnách České republiky, I.-III. (Ivan Hlaváček) 768 NEKVAPIL Ladislav Východočeští nekatolíci v době baroka a osvícenectví. Chrudimský kraj v letech 1621-1781 (Michal Severa) 774 PINDUR David Světla a stíny barokní církve ve Slezsku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY