Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy eBook

Fatimma.cz Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,10 MB

ISBN: 8023919253

POPIS
Jedná se o práci, která čtenáře informuje o obecných zákonitostech církevního a světského zpěvu a jeho nejrůznějších forem v ucelené podobě, a to od jeho vzniku až po současnost. Stručně popisuje zpěv a hudbu epochy velkých starověkých kultur (Mezopotámie, Egypta, Číny, Řecka) a vysvětluje obecné znaky jednotlivých historicko-uměleckých etap (středověku, renesance, baroka, klasicismu, romantismu, novodobé tvorby) jak v evropském kontextu, tak i z pohledu vývoje a specifik v českých zemích.
STÁHNOUT ČÍST
Pygmalion | Sleviste.cz
Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy. ... Dominik Hašek; Nástěnné kalendáře; Významné knihy: Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy; Celé Česko čte dětem; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.
Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy ...
Trávit čas knihou Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD! Na našem webu chytrabudoucnost.cz najdete knihu Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY