Jak zabít manžela eBook

Fatimma.cz Jak zabít manžela Image

INFORMACE

Jak zabít manžela je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kathy Letteová. Přečtěte si s námi knihu Jak zabít manžela na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jak zabít manžela.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,13 MB

ISBN: 8072175297

POPIS
Všichni manželé si myslí, že jsou bohové. Jen kdyby jejich partnerky nebyly ateistky… Ale ještě nikdy žádná žena nezastřelila svého manžela, když právě vysával koberec, přestože veškerý vzájemný respekt je dávno ten tam. Vždyť život by měl ve čtyřicítce začínat a ne končit zatčením a obviněním z vraždy vlastního muže, jak se právě přihodilo Jazz Jardinové. A vtip přestává být vtipem… Příběh o ženách, které všechno nemají, zato všechno dělají. Příběh, díky němuž si od této chvíle budeme všechny pečlivě číst i dodatky malým písmem na svatebních smlouvách. Uctívej manžela, zbožňuj manžela, ale všechno, co můžeš, si nech napsat na sebe. A když vyžaduje snídani do postele, poraď mu, ať spává v kuchyni.
STÁHNOUT ČÍST
Jak zabít manžela - Kathy Letteová | KOSMAS.cz - vaše ...
Napsala návod, jak zabít manžela. Teď sedí za mřížemi MAGAZÍN 13. 9. 2018 17:13 - Magazín autor: Šárka Novotná. Poněkud absurdní nádech má případ vraždy jednoho amerického kuchaře. Daniel Brophy byl v červnu zastřelen v kuchyni Oregonského kulinářského institutu, kde vyučoval.
Jak zabít manžela - Kathy Letteová | KOSMAS.cz - vaše ...
Zaručené způsoby, jak se zbavit partnera: posluhujte, poučujte a styďte se 15. června 2010 1:02 , aktualizováno 1:02 Přehnaná obětavost, nevyřčené romantické sny, neustálé poučování, nízké sebevědomí či přehnaný kontakt rozhodně nejsou receptem na pevný vztah.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY