Vše o hemodialýze pro sestry eBook

Fatimma.cz Vše o hemodialýze pro sestry Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vše o hemodialýze pro sestry! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vše o hemodialýze pro sestry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vše o hemodialýze pro sestry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,64 MB

ISBN: 8072625529

POPIS
Od vydání zatím poslední příručky Hemodialýza pro sestry věnované této problematice uplynulo více než 10 let, autorka tedy připravila vydání nové, rozšířené, a navíc netradičně koncipované: v otázkách a odpovědích. O potřebě nového vydání nesvědčí jen změny v technice a farmakologii, ale výrazně se bohužel změnilo i složení dialyzační populace, kdy stále přibývá nemocných z nejvyšších věkových skupin, což se projevuje nárůstem mortality. Publikace určená především dialyzačním sestrám vychází ve spolupráci s Českou asociací sester.
STÁHNOUT ČÍST
EKG pro sestry - Sovová Eliška | Knihy Grada
Vše o zdravotních sestrách ... Já taky nechápu těch x dotazů na uniformy, to je snad to nejmenší… Uvědom si že práce zdr. sestry je dřina, málokdo se dostane do ordinace k doktorovi. ... Já se pro tuto práci rozhodla v 6 třídě po mojí první hospitalizaci v nemocnici.
Největší informační zdroj pro zdravotní sestry - proSestru ...
Od vydání zatím poslední příručky Vše o hemodialýze pro sestry věnované této problematice uplynulo více let, autorka Jana Lachmanová tedy připravila vydání nové, rozšířené, a navíc netradičně koncipované: v otázkách a odpovědích. O potřebě nového vydání nesvědčí jen změny v technice a farmakologii, ale výrazně se bohužel změnilo i složení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY