Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé eBook

Fatimma.cz Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé Image

INFORMACE

Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Quis. Přečtěte si s námi knihu Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,30 MB

ISBN: 9788073461669

POPIS
Unikátní kniha o dějinách naší země v sobě spojuje komiksové příběhy o nejdůležitějších událostech historie a věcné popsání dané doby včetně velkého množství obrázků a fotografií. Na 200 stranách knihy jsou zajímavě a poutavě popsány dějiny naší země od lovců mamutů po současnost. Kniha je vhodná pro každého, koho zajímají naše dějiny, pro děti, mládež i dospělé. Lze použít jako učebnice. V knize je jedenáctistránkový přehled panovníků naší země včetně jejich stručné charakteristiky.
STÁHNOUT ČÍST
Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé + komiks ...
Všechny informace o produktu Komiks Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé + komiks - Petr Dvořáček, Josef Quis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé + komiks - Petr Dvořáček, Josef Quis.
Ilustrované dějiny naší země pro děti i dospělé + komiks ...
Na 200 stranách knihy jsou zajímavě a poutavě popsány dějiny naší země od lovců mamutů po současnost. Kniha je vhodná pro každého, koho zajímají naše dějiny, pro děti, mládež i dospělé. Lze použít jako učebnice. V knize je jedenáctistránkový přehled panovníků naší země včetně jejich stručné charakteristiky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY