Francouzština: Maturitní příprava eBook

Fatimma.cz Francouzština: Maturitní příprava Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Francouzština: Maturitní příprava! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Francouzština: Maturitní příprava a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Francouzština: Maturitní příprava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,87 MB

ISBN: 9788072407248

POPIS
Učebnice je koncipována pro novou státní maturitu a připravuje studenty k maturitní zkoušce na základní B1 i pokročilé B2 úrovni. Obsahuje témata jako Člověk, Dům, Škola, Práce, Zdraví, Rodina, Nákupy, Sport, Stát a společnost atd. Každé téma obsahuje lexikální cvičení, mluvnická cvičení, čtení, poslech, konverzaci a písemná cvičení. Nahrávka ke knize je k dispozici na www.infoa.cz ZDARMA. Součástí knihy je klíč ke cvičením, slovníček, přepis nahrávek a seznam nepravidelných sloves.
STÁHNOUT ČÍST
Francouzština — Jazykové učebnice — Academia
Francouzština 1.díl maturitní příprava učebnice; ... Učebnice je rozdělena do 10 lekcí, které prezentují témata odpovídající potřebám studentů ke složení maturitní zkoušky. Na začátku učebnice je překlenovací lekce (Passerelle), která zajistí hladký přechod z jiného učebního materiálu. ...
Francouzština 2 maturitní příprava - učebnice - Učebnice a ...
Všechny informace o produktu FRANCOUZŠTINA 1. DÍL MATURITNÍ PŘÍPRAVA - PRACOVNÍ SEŠIT, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze FRANCOUZŠTINA 1. DÍL MATURITNÍ PŘÍPRAVA - PRACOVNÍ SEŠIT.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY