Jak být nablízku eBook

Fatimma.cz Jak být nablízku Image

INFORMACE

Jak být nablízku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniela Tausch-Flammer. Přečtěte si s námi knihu Jak být nablízku na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jak být nablízku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,10 MB

ISBN: 9788088126461

POPIS
Text útlé knihy podává základní informace o tom, jak může vypadat poslední úsek cesty životem, jak umírající člověk odchází, co ho čeká, jak ho můžeme při umírání doprovázet, jak pečovato jeho výživu, hygienu a další tělesní potřeby, ale také o jeho potřeby duševní a duchovní. Knížka je osvědčeným pomocníkem, pomůže odstraňovat zbytečné obavy a nejistotu. Je vyhledávaná nejen pečujícími členy rodiny a blízkými přáteli, ale i odborníky z pečujících profesí.
STÁHNOUT ČÍST
Jak být nablízku ProCestu s.r.o.
Všechny informace o produktu Jak být nablízku - Martina Špinková, Daniela Tausch-Flammer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak být nablízku - Martina Špinková, Daniela Tausch-Flammer.
Jak být nablízku pozůstalým?
O čem je kniha Jak být nablízku? Text útlé knihy podává základní informace o tom, jak může vypadat poslední úsek cesty životem, jak umírající člověk odchází, co ho čeká, jak ho můžeme při umírání doprovázet, jak pečovat o jeho výživu, hygienu a další tělesní potřeby, ale také o jeho potřeby duševní a duchovní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY