Jak nebýt perfektní, ale úspěšný eBook

Fatimma.cz Jak nebýt perfektní, ale úspěšný Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak nebýt perfektní, ale úspěšný? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Simone Janson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

ISBN: 9788024735405

POPIS
Kdo by nechtěl být perfektní? Doma, ve společnosti ostatních lidí a zvláště v práci? A který zaměstnavatel by si nepřál perfektní zaměstnance? Přesto nelze perfektnost ztotožnit s úspěchem a snaha být perfektní v práci škodí. Jak to? To se dozvíte právě v této ojedinělé knížce. Dočtete se, proč perfekcionismus není žádoucí, ale je důležitější si správně určit priority, co je dostatečně dobré, jak se vyvarovat stresu a nebát se chyb, proč si věci nekomplikovat nebo jak nejlépe využít čas. Pochopíte, proč se z pilné včeličky nikdy nestane královna a proč je lepší lézt po kariérním žebříčku než se točit v kolotoči pro křečka. Kdo chce v práci každý den podávat 110% výkon, dosáhne spíše vyhoření než kariérního postupu. Díky této knížce s mnoha cvičeními a testy budete produktivní a výkonní i bez perfekcionismu, budete dosahovat dobrých výsledků a opět pracovat s potěšením.
STÁHNOUT ČÍST
Jak nebýt perfektní, ale úspěšný - Heureka.cz
Když ale před sebou začnete úkoly valit a odkládat je na později, je užitečné s tím bojovat. Jinak to můžete pocítit na výplatní pásce a v profesním postupu vás přeskočí ti, kteří v tom umějí lépe chodit. ... Zpracováno podle knihy Simone Janson Jak nebýt perfektní ale úspěšný.
Jak nebýt perfektní, ale úspěšný-Simone Janson - Trhové ...
Jak nebýt perfektní, ale úspěšný. Janson, Simone. Vydání: Grada Publishing 2010 | Jazyk: čeština | Signatura: G 12280. Příručka se nás snaží naučit, jak překonat naši touhu podávat stále perfektní výkony a zlepšit naši organizaci práce a řízení času.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY