Vějíř lady Windermerové eBook

Fatimma.cz Vějíř lady Windermerové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vějíř lady Windermerové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vějíř lady Windermerové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Vějíř lady Windermerové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,51 MB

ISBN: 9788074831140

POPIS
Často divadly uváděná hra britského klasika, podobně jako další autorovy hry, je plná jiskřivého anglického humoru a společenských bonmotů. Na pozadí morálky a způsobu života britské smetánky z konce 19. století se zároveň kriticky zabývá postavením ženy v tehdejší společnosti v příběhu, na jehož počátku stojí jedno velké tajemství.
STÁHNOUT ČÍST
Nová DVD - Alenka v říši divů, Vyfič i Vějíř lady Windermerové
Vějíř lady Windermerové - referát ⚡ iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.
Vějíř lady Windermerové: Wilde Oscar Fingal O'Flahertie Wills
Vějíř lady Windermerové (papírový obal) Svůdná lvice salónů, paní Erlynne (Helen Hunt), má kvůli nesčetným aférkám mezi smetánkou pochybnou pověst. Aby unikla dluhům, odlétá na italskou riviéru. Jako svou oběť si vyhlédne ženatého, ale hlavně velmi bohatého Američana Roberta Windermera (Mark Umbers), který rychle ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY