Na podpatcích eBook

Fatimma.cz Na podpatcích Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na podpatcích! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na podpatcích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Na podpatcích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788075297754

POPIS
Rok po vraždě Bosse se jeho kapitáni rozhodli rozdělit si území Našeho Města. Začali si závidět a navzájem škodit. Vůči majitelům restaurací a kaváren ve svém teritoriu uplatňovali praktiky daleko přesahující hranice zákona. Detektivům z oddělení vražd byla jejich činnost a astronomické zisky zpočátku záhadou. Muselo dojít k vraždě na diskotéce ve vykřičeném nočním baru, aby se jim otevřely oči. Vraždu vyřešili, i když se jim do vyšetřování zapletl smutný případ jedné ředitelky gymnázia. Navíc se zbláznila kolegyně Petra a rozhodla se vdávat.Příjemný slunečný květen přinesl mnoho zdánlivě nesouvisejících věcí, ale stačilo jen počkat, udělat pár základních prověrek, vyslechnout několik svědků a všechno do sebe začalo pěkně systematicky zapadat.
STÁHNOUT ČÍST
Opice na podpatcích? Amerika řeší rasistickou urážku ...
Kurz chůze na vysokých podpatcích právě začíná! Článek. O botách na vysokém podpatku se říká, že jsou to boty koketní. Aby ne, když nám dodají nejen pár chybějících centimetrů navíc, ale také zeštíhlí naše nohy, posílí svaly na nohou, vytvarují krásná lýtka a zvednou sebevědomí. Italští vědci dokonce ...
Chůze na podpatcích - s technikou zvládnete i vysoké jehly ...
Kdy vyrazit na podpatcích do ulic. Pokud už doma s přehledem zvládáte chůzi na čtyřcentimetrových podpatcích, je nejvyšší čas ověřit vše v terénu. Pokud do ulic vyrazíte na podpatcích vůbec poprvé, snažte se vyhnout měkkým terénům, jako je hlína nebo písek, kluzkému mramoru i nerovným kočičím hlavám.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY