Spánek eBook

Fatimma.cz Spánek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Spánek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Spánek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Spánek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

ISBN: 9788020715364

POPIS
„Je to už sedmnáct dní, co nemůžu spát,“ tak začíná povídka Harukiho Murakamiho, jejíž protagonistkou je zdánlivě obyčejná žena v domácnosti. Vlivem různých nečekaných okolností připomíná její noční život výlet do mimosmyslového prostoru. Ve světě, který je naprosto odlišný od našeho, prozkoumává svou rodinu, sama sebe, i význam života a smrti.Ilustrační doprovod ke knize vytvořila známá německá grafička Kat Menschik.
STÁHNOUT ČÍST
spánek překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník
Philips ukázal čelenku, která má přinést lékařskou preciznost do kategorie zařízení na monitorování spánku. Jejich novinka vychází z vědeckého výzkumu v oblasti psychologie a slibuje „intenzivnější hluboký spánek" díky přesně načasovaným krátkým zvukům. Prodávat se bude za deset tisíc korun.
Postele a matrace České Budějovice
Vše pro kvalitní spánek. MenoPrima Bella 120tbl. Novinka. MenoPrima Bella 120 tbl - Doplněk stravy s jedinečnou kombinací čtyř extraktů pro menopauzální komfort. Při nákupu nad 500 Kč doprava ZDARMA!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY