Jak řídit tank eBook

Fatimma.cz Jak řídit tank Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak řídit tank! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak řídit tank a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak řídit tank.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,22 MB

ISBN: 9788024917214

POPIS
Zábavná i poučná příručka nabízí návody na nejrůznější dovednosti nezbytné pro moderní gentlemany. Dnes nestačí být urostlý elegán oblečený vždy podle poslední módy nebo drsňák, který do sebe v pátek večer nalije dvacet piv. Autor si klade za cíl vzkřísit skutečnou mužnost a ideál moderního gentlemana – tedy muže, jenž umí víc než jenom zdědit hromadu peněz. Moderní gentleman dokáže například nastartovat auto bez klíčku, zbavit se mrtvoly, ubránit se ve rvačce, méně pracovat a více se bavit, zmizet beze stopy, přežít v divočině a plno dalších věcí – a v neposlední řadě by měl i rozumět černému humoru.
STÁHNOUT ČÍST
Řidičské průkazy: Skupiny, podskupiny, druhy vozidel a ...
Jak vycvičit posádku: Na vybraném tanku ve své garáži klikněte na tlačítko „Akce s posádkou". V nabídce klikněte na tlačítko „Přeškolit". Dostupné pouze tehdy, pokud je to možné. Kvalifikaci člena posádky můžete změnit v jeho osobním záznamu (pravé tlačítko myši). Posádku lze přeškolit na jiný tank:
Jak řídit tank by Frank Coles - goodreads.com
A hned vzápětí se Vám dostane první teoretické lekce jak řídit tank a jak jezdit v tanku a vše o Vašem novém vozidle - T5. Prostě skvělý dárek. Prostě skvělý dárek. Během našeho dvou až tříhodinového programu řízení tanku se nejprve v řídící kabině vyprošťovacího tanku VT 55 seznámíte s technikou jak jezdit ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY