Jak řídit tank eBook

Fatimma.cz Jak řídit tank Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak řídit tank! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak řídit tank a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak řídit tank.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,37 MB

ISBN: 9788024917214

POPIS
Zábavná i poučná příručka nabízí návody na nejrůznější dovednosti nezbytné pro moderní gentlemany. Dnes nestačí být urostlý elegán oblečený vždy podle poslední módy nebo drsňák, který do sebe v pátek večer nalije dvacet piv. Autor si klade za cíl vzkřísit skutečnou mužnost a ideál moderního gentlemana – tedy muže, jenž umí víc než jenom zdědit hromadu peněz. Moderní gentleman dokáže například nastartovat auto bez klíčku, zbavit se mrtvoly, ubránit se ve rvačce, méně pracovat a více se bavit, zmizet beze stopy, přežít v divočině a plno dalších věcí – a v neposlední řadě by měl i rozumět černému humoru.
STÁHNOUT ČÍST
Jak řídit tank - Frank Coles | KOSMAS.cz - vaše ...
Vyzkoušejte si, jaké to je řídit vyprošťovací tank VT55 a brázdit nerovný terén rozbahněného vojenského prostoru. Celých 32 tun oceli a elektroniky bude skákat tak, jak vy pískáte. Jak přesně zážitek probíhá
Řízení bojového tanku T-55 a střelba ze samopalu ...
Nyní musíme tank pro jízdu odbrzdit a poprvé zkusit rozjezd v tanku. Na vrchu řídících pák máme aretační tlačítko. Toto tlačítko musíme zmáčknout, abychom mohli pákami volně pohybovat a tím řídit tank, třeba na tankodromu. Stejně jako v autě máte v tanku také plynový pedál.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY