Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje eBook

Fatimma.cz Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jan Klíma? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

ISBN: 9788074226168

POPIS
Souhrnný přehled dějin španělských výbojů a všech španělských území v Africe přináší informace o hlavních procesech a charakteristických rysech vývoje, o jeho zvláštnostech a odlišnostech i o jeho vztahu k ostatnímu světu.Tato shrnující syntéza pokrývá tři hlavní oblasti španělského pronikání do Afriky: Španělské Maroko, Španělskou Saharu se sousedními územími Cabo Juby a Ifni a poté Španělskou Guineu. Na poslední případ navazují dějiny Rovníkové Guineje jako nástupnického státu vzniklého z bývalé kolonie. Historie zmíněných oblastí poskytuje pozoruhodnou faktografii umožňující zvážit, jak silnou dvojí zátěž vlastní poroby a rozpačité slabosti nadřazené evropské mocnosti musely překonávat národy postižené španělským kolonialismem.
STÁHNOUT ČÍST
Jan Klíma - Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje ...
Srovnání cen Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje - Klíma Jan. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 411 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje - Literatura ...
O čem je kniha Dějiny španělské Afriky a Rovníkové Guineje? Souhrnný přehled dějin španělských výbojů a všech španělských území v Africe přináší informace o hlavních procesech a charakteristických rysech vývoje, o jeho zvláštnostech a odlišnostech i o jeho vztahu k ostatnímu světu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY