Rozsudok v kameni eBook

Fatimma.cz Rozsudok v kameni Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rozsudok v kameni! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rozsudok v kameni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Rozsudok v kameni.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

ISBN: 8055100829

POPIS
Eunice Parchmanová zavraždila Coverdalovcov, pretože nevedela čítať ani písať. Nemala na to nijaký konkrétny dôvod, vraždu si vopred nenaplánovala, nepriniesla jej zisk ani bezpečie. V dôsledku zločinu sa o Eunicinej neschopnosti dozvedela nielen celá rodina, ale celá krajina. Uplietla na seba bič a kdesi vo svojej mysli tušila, že nič iné ju ani nečaká. A hoci jej priateľka a spolupáchateľka bola šialená, o Eunice to neplatilo. Boh ju obdaril praktickou a jasnou mysľou atavistickej gorily, skrytej pod maskou ženy 20. storočia.
STÁHNOUT ČÍST
Fler MAG: Šperkové kameny současnosti (1.)
Přírodní obkladový kámen na fasádu, do koupelny,krby, interiér,exteriér, prodej vzorků. Široký sortiment a největší skladové zásoby přírodního kamene
Zníženie energetickej náročnosti budovy kultúrneho domu a ...
Vyberte si co potřebujete z 300 aktuálních inzerátů v kategorii Zahrada bazar: kameny. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY