Pět Tibeťanů eBook

Fatimma.cz Pět Tibeťanů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pět Tibeťanů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pět Tibeťanů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pět Tibeťanů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,19 MB

ISBN: 9788081114533

POPIS
Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.Pravidelné cvičení Pěti Tibeťanůpodstatně zvyšuje pružnosttěla i duševní sílu, odstraňuje psychické i svalové napětí, oživuje naše smysly, zlepšuje dýchání a trávení, blahodárně působí na oběhovou soustavu, navozuje klid a celkovou pohodu.
STÁHNOUT ČÍST
Tajemství Pěti Tibeťanů - Novinky.cz
A to už je docela dobrý důvod si přivstat, ne? Jde o staré cvičení známé pod názvem Pět Tibeťanů. Kromě toho, že vás tento soubor cvičení nabije energií, má i regenerační a mnohé další pozitivní účinky. To je fajn výzva, ne? Jak správně cvičit 5 Tibeťanů?
Pět tibeťanů - FYZIOklinika
Pět tibeťanů je soustava pěti tibetských cviků, která jako fenomén byla známa už v 1. republice.Teprve po roce 1989 se opět objevuje v minulosti zakázaná literatura na téma alternativní metody léčby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY