Pět Tibeťanů eBook

Fatimma.cz Pět Tibeťanů Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pět Tibeťanů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Christopher S. Kilham? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pět Tibeťanů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,32 MB

ISBN: 9788081114533

POPIS
Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.Pravidelné cvičení Pěti Tibeťanůpodstatně zvyšuje pružnosttěla i duševní sílu, odstraňuje psychické i svalové napětí, oživuje naše smysly, zlepšuje dýchání a trávení, blahodárně působí na oběhovou soustavu, navozuje klid a celkovou pohodu.
STÁHNOUT ČÍST
Pět tibeťanů - Kondice.cz
Pět Tibeťanů je série pěti cviků, které dle tradice pocházejí přímo od tibetských lámů. Cvičit se mají každý den, a tibetští mniši prý s jejich pomocí dosahují věčného zdraví a mládí. Znáte Pět Tibeťanů? Jak napovídají velká písmena, neptáme se na to, s kolika obyvateli Tibetu jste se ve svém životě setkali.
Pět Tibeťanů cviky video - Uzdravím
Návod na cvičení. Vysvětlení, jak Pět Tibeťanů funguje, proč je lepší na optimalizaci fungování svých čaker cvičit Pět Tibeťanů než cokoliv jiného a další informace o původu tohoto cvičení a jeho významu pro lidstvo, je věnována první část 29A. Pět Tibeťanů - optimální způsob péče o čakry.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY