Klinická cytogenetika I. eBook

Fatimma.cz Klinická cytogenetika I. Image

INFORMACE

Klinická cytogenetika I. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eduard Kočárek. Přečtěte si s námi knihu Klinická cytogenetika I. na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Klinická cytogenetika I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 9788024618807

POPIS
Učební text slouží pro posluchače prvního ročníku 2. lékařské fakulty UK jako úvod do lékařské biologie i studentům vyšších ročníků, jimž jsou určeny rozšiřující pasáže. Obsah: náplň a historie cytogenetiky, mikroskopická technika, fluorescenční a konfokální mikroskopie, struktura a význam chromozomů, buněčný cyklus, mitóza, meióza, spermatogeneze, oogeneze, metody asistované reprodukce, kultivace buněk in vitro, cytogenetické vyšetření v medicíně, karyotyp člověka, numerické aberace chromozomů, pohlavní chromozómy a jejich aneuploidie, strukturní aberace chromozomů, základy molekulární cytogenetiky, moderní aplikace metody FISH, submikroskopické aberace chromozómů.
STÁHNOUT ČÍST
Klinická cytogenetika - Ústav biologie a lékařské genetiky
Podobné jednotky. Klinická cytogenetika I. : úvod do klinické cytogenetiky : vyšetřovací metody v klinické cytogenetice / Hlavní autor: Kočárek, Eduard, 1967- Vydáno: (2006) Praktická cvičení z klinické cytogenetiky : pracovní sešit ke skriptům Klinická cytogenetika I. / Hlavní autor: Kočárek, Eduard, 1967- Vydáno: (2006)
GHC Genetics | Genetické testy indikované lékařem
Kniha Klinická cytogenetika I.(Eduard Kočárek) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY