Houbová kuchařka eBook

Fatimma.cz Houbová kuchařka Image

INFORMACE

Houbová kuchařka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Houbová kuchařka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Houbová kuchařka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,12 MB

ISBN: 8024724584

POPIS
"Rostou?" - v létě a na podzim jedna z nejčastějších otázek. Ale jak potom zdravě a chutně zpracovat houbařské "úlovky" či nákupy v obchodě, které v poslední době přinášejí stále širší nabídku čerstvých hub? Přinášíme vám 102 nejlepších receptů jak použít houby do polévek, salátů, jak připravit vegetariánská jídla, jak houby kombinovat s těstovinami i rýží, s masem a dokonce i s rybami a mořskými plody. Co třeba zkusit liškové muffiny, žampiony plněné vlašskými ořechy, houbové rizoto či kuře plněné houbami? Všechny recepty jsou doplněny údaji o nutriční a energetické hodnotě.
STÁHNOUT ČÍST
Třikrát houbová omáčka - Kuchařka pro dceru
Voňavá houbová omáčka se žampiony Kuchařka: mika59. Omáčky 0 názorů ... Houbová omáčka se zeleninou - bez masa a mouky . Pepíčkův houbový guláš . Kořeněná játrová omáčka . Omáčka na gnocchi se žampiony, bazalkou a červeným vínem .
Houbova kucharka - bazar - Bazoš.cz
Houbová omáčka 12.8.2011 autor: recepty několik hřibů (závisí na velikosti), 2 lžíce másla, 1 a 1/2 lžíce mouky, 1 a 1/2 sklenice plnotučného mléka, 1 lžička pepře, sůl Hřiby nakrájíme a vložíme do vroucí vody (cca čtvrt sklenice), vodu vypneme a hřiby necháme na půl hodiny namočené.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY