Zamilovaný vévoda eBook

Fatimma.cz Zamilovaný vévoda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zamilovaný vévoda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zamilovaný vévoda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zamilovaný vévoda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,42 MB

ISBN: 9788026901785

POPIS
Skutečné jméno známé sopranistky Lottie je lady Charlotte. Nikdo neví, že žije dvojí život. Ve dne je obyčejnou plachou Charlotte, sestrou hraběte Hughese, který se ji snaží provdat. Zatímco v noci se mění v opojnou, přitažlivou tajemnou Lottie, která přivádí většinu mužů k šílenství. Avšak jediný muž, po němž Charlotte touží, je Colin Ramsey, vévoda z Newarku. Riskoval by svou pověst kvůli zpěvačce, kdyby se mu ze svých citů vyznala?Vévoda z Newarku se do Lottie na první pohled zamiloval a od té doby nevynechal žádné její představení. Po třech letech se konečně odhodlal a zeptal se, zda by se nestala jeho milenkou. Jenže Lottie – lady Charlotte – má pro něj jiný návrh: chce, aby si ji vévoda vzal za manželku.Záhy Colin zjistí, že Charlotte někdo v divadle ohrožuje. A důvodem je vzácný, nikdy nevydaný rukopis od Georga Friedricha Händela, který Charlotte vlastní. Společně vymyslí plán, jak zloděje lapit při činu. Tváří v tvář nebezpečí si oba brzy uvědomí, že jejich láska je skutečná a silná.
STÁHNOUT ČÍST
Zamilovaný vévoda - Adele Ashworth | Elektronická kniha na ...
Zamilovaný vévoda. Barbara Cartland. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Lynda, dcera vévody z Marlowe, se vrací ze studií v Paříži, a nemá tušení, co ji doma čeká. Při nevinné procházce spadne do řeky a málem se utopí, ale na poslední ...
Zamilovaný vévoda | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Zamilovaný vévoda. Kdo napsal knihu Zamilovaný vévoda? Autorem je Adele Ashworth. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY