Slepý muž v Seville eBook

Fatimma.cz Slepý muž v Seville Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slepý muž v Seville! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slepý muž v Seville a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Slepý muž v Seville.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,98 MB

ISBN: 8073417928

POPIS
V Seville probíhá velikonoční týden, Semana Santa, ale právě v tomto čase pašijí a proslavených náboženských procesí je povolán vrchní inspektor oddělení vražd Javier Falcón do luxusního nájemního domu, v němž byl nalezen mrtvý muž, bohatý majitel několika známých sevillských restaurací. Už při prvním pohledu na jeho tvář si Falcón uvědomí, že jde o čin, který se svou hrůzností vymyká všem jeho dosavadním zkušenostem. Děsivě zírající oči mrtvého zbavené víček, ale i další okolnosti svědčí o tom, že sadistický trýznitel vystavil svou oběť před smrtí krutým mukám tím, že ji nutil dívat se na jakýsi záhadný videozáznam.
STÁHNOUT ČÍST
Slepý muž v Seville - E-shop Antikvariát Olomouc
Slepý muž v Seville - [15.4. 2020] možné osobní převzetí (Dolní Počernice, Štěrboholy, Černý most) 150 Kč ...
Slepý muž v Seville / Javier Falcón (1) --- PITAVAL ...
V Seville probíhá velikonoční týden, Semana Santa, ale právě v tomto čase pašijí a proslavených náboženských procesí je povolán vrchní inspektor oddělení vražd Javier Falcón do luxusního nájemního domu, v němž byl nalezen mrtvý muž, bohatý majitel několika známých sevillských restaurací.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY