Věci eBook

Fatimma.cz Věci Image

INFORMACE

Věci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Georges Perec. Přečtěte si s námi knihu Věci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Věci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

ISBN: 9788087705568

POPIS
Perecův knižní debut Věci je příběhem mladého páru, jehož vztah ke světu se uskutečňuje prostřednictvím vlastnění, spotřebou, nakupováním a pořizováním uměleckých předmětů, nábytku a pomůcek každodenního života. Jérôme a Sylvie se ocitají ve vleku touhy po luxusním žití, k němuž jim však jakožto příslušníkům střední třídy chybějí prostředky. Próza je psána po vzoru formalizovaného vyjadřování sociologických příruček a nezaujatého stylu literatury faktu. Třebaže sám Perec odmítal, že by byla odsouzením konzumní společnosti, lze ji chápat jako studii vztahu mezi věcmi, které tato společnost produkuje, a štěstím, které uvnitř ní zůstává možností.
STÁHNOUT ČÍST
Dohoda spoluvlastníků o užívání společné věci dl | epravo.cz
Na Aukru najdete elektroniku, módu, sportovní potřeby, vše pro dům a zahradu, sběratelské a umělecké předměty a spoustu dalšího z první i druhé ruky.
AUKRO - největší české online tržiště
Ředitelka VÚPSV, v. v. i., Jaromíra Kotíková pro časopis Týden: Pandemie potvrdila nedostatky sociálního systému 25.5.2020 V 16. čísle časopisu Týden (19. května 2020) publikovala Mgr. Jaromíra Kotíková, ředitelka Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí, v. v. i., obsáhlý článek o sociálně politických souvislostech koronavirové pandemie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY