Firemní nákup a e-aukce eBook

Fatimma.cz Firemní nákup a e-aukce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Firemní nákup a e-aukce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Firemní nákup a e-aukce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Firemní nákup a e-aukce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

ISBN: 8024720029

POPIS
Nakupovat správně a od správných dodavatelů je jedním z nejdůležitějších požadavků kladených na firemní nákupní týmy. Elektronizace výběru dodavatele a vyjednávání podmínek nákupu pomocí tzv. e-aukce je fenoménem posledních několika málo let, který firmám a jiným organizacím u nás ušetřil již mnoho milionů. Praxe ověřila, že elektronizace šetří nákupní zdroje a mimořádně zkracuje čas potřebný na přípravu a realizace výběrového řízení. Jedná se o proces tak mladý, že literatury, která by ho mapovala, je prozatím velmi poskrovnu. O to větším přínosem je tato nová kniha, která představuje konkrétní a návodné příklady využití elektronického nástroje. Čtenář se srozumitelně a jasně dozví, jak k e-aukci přistupovali, jak ji realizovali a co z ní získali nákupní specialisté ocelářské nadnárodní firmy, strojírny, nemocnice, banky, stavební firmy, letecké nebo těžařské společnosti, opravárenského podniku, dopravní společnosti, obecního úřadu a dalších podniků a institucí. Jednotlivé příklady dokládají možnost využití e-aukcí pro výběr dodavatele od režijních materiálů přes materiály pro výboru, specializované služby, výrobu subdodávek dle dokumentace až po rekonstrukce skladových hal a mnoho dalšího. Kniha je zdrojem důležitých informací pro ty, kteří o využívání tohoto moderního nákupního nástroje uvažují, stejně jako pro ty, kteří už s e-aukcemi mají zkušenosti.
STÁHNOUT ČÍST
ABC analýza - tu by měl znát snad každý nákupčí - YouTube
Nakupovat správně a od správných dodavatelů je jedním z nejdůležitějších požadavků kladených na firemní nákupní týmy. Elektronizace výběru dodavatele a vyjednávání podmínek nákupu pomocí tzv. e-aukce je fenoménem posledních několika málo let, který firmám a jiným organizacím u nás ušetřil již mnoho milionů.
ABC analýza - tu by měl znát snad každý nákupčí - YouTube
14 FIREMNÍ NÁKUP A E-AUKCE. U e-aukcí jsou rozdíly jenom v tom, e nesedíte společně v jedné místnosti, naopak. kadý můe být kdekoli po světě na síti u svého počítače, e e-aukční síň je sdílenou vir. tuální dynamickou tabulkou na monitoru vaeho počítače, e je moné soutěit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY