Akutní končetinová ischemie eBook

Fatimma.cz Akutní končetinová ischemie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Akutní končetinová ischemie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Akutní končetinová ischemie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Akutní končetinová ischemie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,13 MB

ISBN: 802470624

POPIS
Nesprávná diagnostika a nedostatečná léčba kardiovaskulárních onemocnění vede k trvalé invalidizaci nemocného. Obrovský pokrok v diagnostice a léčbě chronických ischemických projevů a jejich řešení tzv. revaskularizační léčbou prodlužuje život nemocného a odvrací často nevyhnutelné mutilující amputační výkony končetin a brání rozvoji těžkého neurologického postižení. Krásná celobarevná publikace s 50 barevnými, 110 černobílými obrázky a 5 schématy.
STÁHNOUT ČÍST
Kritická končetinová ischemie - WikiSkripta
Akutní končetinová ischemie je závažné onemocnění, které je zatížené vysokou morbiditou i mortalitou. Její výskyt je odhadován na 150 případů na 1 milion obyvatel za rok. Je definována jako náhle vzniklý stav ohrožující životnost končetiny způsobený kritickým poklesem krevního toku a perfuze tkání.
Akutní končetinová ischemie (Ukázka, strana 99) by Kosmas ...
Akutní končetinová ischemie 0% 0 0. Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Přidat hodnocení Přidat do oblíbených ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY