Škůdce eBook

Fatimma.cz Škůdce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Škůdce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Škůdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Škůdce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,21 MB

ISBN: 9788024245829

POPIS
Je spousta způsobů, jak umřít v nemocnici… a být nemocný je pouze jedním z nich. Steve Mitchell je typický chirurg: ambiciózní, sebevědomý, chytrý. Dohlíží na skupinu stážistů a je na nejlepší cestě získat vytouženou práci. Má krásnou ženu, dvě malé děti. Čekala by ho skvělá budoucnost, kdyby… kdyby jeden z jeho pacientů náhle nezemřel, navíc nepřirozenou smrtí. A kdyby pachatel toho zločinu nezačal se Stevem hrát vražednou hru. Hru, která může Steva připravit o kariéru i o manželství. Ale také – a především – další nevinné o život… „Přesvědčivý, působivý a děsivý,“ tvrdí o tomto lékařském thrilleru a zároveň debutu Kellyho Parsonse bestsellerista Harlan Coben.
STÁHNOUT ČÍST
Rhododendron: choroby a škůdci rhododendronů
Jak zlikvidovat škůdce na buxusech? Vloni se nám na buxusech objevily housenky, které je silně spásaly. Co máme dělat, aby se to letos neopakovalo? Radim Bečvář, Nové Město nad Metují. Zahradní specialista Jan Kopřiva: Byly to housenky zavíječe zimostrázového (Cydalima perspectalis). Tento drobný motýl z čeledi ...
škůdce jahod v křížovkářském slovníku krizovky-slovnik.cz
Pokud se i ve vašem okolí tento škůdce objevil, budeme rádi, když nám o něm dáte vědět do komentářů pod článkem. Nejlépe, když uvedete kdy, kde a jak silné napadení bylo, případně zda a jak se vám podařilo keř zachránit. Jediná potěšitelná zpráva je, že (zatím) zavíječ zimostrázový napadá pouze buxusy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY