Nemovitosti, byty a nebytové prostory eBook

Fatimma.cz Nemovitosti, byty a nebytové prostory Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nemovitosti, byty a nebytové prostory! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nemovitosti, byty a nebytové prostory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Nemovitosti, byty a nebytové prostory.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,91 MB

ISBN: 8071796700

POPIS
Publikace obsahuje ucelený pohled na právní aspekty a daňové povinnosti související s nájmem a vlastnictvím bytů a nebytových prostor. Autoři ve své monografii upozorňují na různá daňová úskalí, vyplývající buď z obtížné aplikovatelnosti daňového systému či z možných protichůdných výkladů téže věci, včetně důsledků pro smluvní strany v případě jejich opomenutí. Rozboru je podrobeno např. i velmi diskutované téma, jakým je úhrada za nájem provedením oprav či technickým zhodnocením najatého majetku. Na konkrétních příkladech jsou demonstrovány jednotlivé problémy a jejich řešení.
STÁHNOUT ČÍST
Nebytové prostory a komerční nemovitosti na prodej ...
Byty, nebytové prostory a nemovitosti. Nájemné od 1. ledna 2020 Byt ...
Reality Sušice: El-west Reality - Rodinné Domy, Byty ...
Nemovitosti nabídka (28) Domy. Prodej (3) Pronájem (0) Byty. Prodej (9) Pronájem (4) Rekreační objekty (1) Pozemky (3) Nebytové prostory (1) Nemovitosti správa; Pomoc při prodeji/pronájmu; Pomoc při koupi/nájmu; Pomoc při vzniku sdružení; Společenství vlastníků; Kontakt
SOUVISEJÍCÍ KNIHY