Vlastimil Petržela: Vzlety a pády eBook

Fatimma.cz Vlastimil Petržela: Vzlety a pády Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vlastimil Petržela: Vzlety a pády! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vlastimil Petržela: Vzlety a pády a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vlastimil Petržela: Vzlety a pády.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,17 MB

ISBN: 9788075056634

POPIS
První autorizovaná zpověď jednoho z nejúspěšnějších trenérů fotbalové historie.Byl feťák a gambler. Ještě před tím byl však Vlastimil Petržela nadějným fotbalovým talentem. Slibnou kariéru zbrzdil úraz, který ho poslal do invalidního důchodu. Začal se věnovat trenérské práci, v níž byl světovou špičkou. Pak začal padat ke dnu. Obří výdělky ho nahnaly do kasina. Bral prášky na uklidnění a ztrácel kontakt s realitou i milovanou manželkou. Přišel o všechno – o slávu, úspěch, peníze, manželku. Přesto nakonec našel sílu bojovat!
STÁHNOUT ČÍST
Vlastimil Petržela: Vzlety a pády - Roman Smutný ...
Elektronická kniha Vlastimil Petržela: Vzlety a pády na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vlastimil Petržela: Vzlety a pády...
E-kniha: Vlastimil Petržela: Vzlety a pády | Knihy.ABZ.cz
Kniha: Vlastimil Petržela: Vzlety a pády - Roman Smutný; Vlastimil Petržela. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY