Usagi Yojimbo 3: Cesta poutníka eBook

Fatimma.cz Usagi Yojimbo 3: Cesta poutníka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Usagi Yojimbo 3: Cesta poutníka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Usagi Yojimbo 3: Cesta poutníka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Usagi Yojimbo 3: Cesta poutníka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,28 MB

ISBN: 8087083215

POPIS
V této knize sebraných příběhů úžasné série Usagi Yojimbo Stana Sakaie potkává králičí osobní ochránce staré přátele i nové nepřátele - a dokonce si pořídí domácího mazlíčka!Najdete tu příběhy jako Mateřská láska, Návrat slepého prasete s mečem, Ostří bohů nebo Šógunův dar, všechny vydané v jedněch z prvních sešitů Usagiho série, které už se dávno nedotiskují a na sběratelských burzách dosahují závratné ceny. Jako speciální bonus najdete v knize i krátký příběh, ve kterém se Usagi potká s jedním z členů Teenage Mutant Ninja Turtles - divoký crossover o cestování v čase, který proti sobě postaví králíka a želvu!Príbehy:- Věž (The Tower)- Mateřská láska (A Mother's Love)- Návrat slepého prasete s mečem (Return of the Blind Swordspig)- Ostří bohů (Blade of the Gods)- Čajový šálek (The Tea Cup)- Šógunův dar (The Shogun's Gift)- Želví polévka a dušený králík (Turtle Soup and Rabbit Stew)
STÁHNOUT ČÍST
Usagi Yojimbo 03 - Cesta poutníka - Knihkupectví Luxor
nový a nečtený, 144 stran V této knize sebraných příběhů úžasné série Usagi Yojimbo Stana Sakaie potkává králičí osobní ochránce staré přátele i nové nepřátele - a dokonce si pořídí domácího mazlíčka! Najdete tu příběhy jako Mateřská láska, Návrat slepého prasete s mečem, Ostří bohů nebo Šógunův dar, všechny vydané v …
Usagi Yojimbo - Cesta poutníka - Sakai Stan | Prodej knih
My Little Pony: Poníci v akci (Můj první komiks) 11.05.2020. Gantz 26
SOUVISEJÍCÍ KNIHY