Smrt ve stříbrné zbroji eBook

Fatimma.cz Smrt ve stříbrné zbroji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrt ve stříbrné zbroji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrt ve stříbrné zbroji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Smrt ve stříbrné zbroji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,51 MB

ISBN: 9788024346533

POPIS
Dne 29. srpna léta Páně 1526 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s dvacetiletým mladíčkem, českým a uherským králem Ludvíkem Jagellonským.Mají propadnout beznaději, nebo na sebe vzít úděl hrdinského boje? Mají věřit ve svou šťastnou hvězdu? Ludvík, rozmazlené dítě, milovník divokého, nespoutaného života s pitkami, loveckými štvanicemi a veselými děvčaty, je najednou postaven před obtížný úkol. Musí na sebe vzít zodpovědnost za celou Evropu. Dohnán těmi, kteří mu měli být oporou, do beznadějného postavení, obléká skvostné stříbrné brnění a vyráží v čele hrstky věrných do beznadějného útoku proti muslimskému moři... Skvělý román o doposud neprávem opomíjené postavě (nejenom) českých dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Smrt ve stříbrné zbroji - Otomar Dvořák | KOSMAS.cz - vaše ...
O čem je kniha Smrt ve stříbrné zbroji? Dne 29. srpna léta Páně 1525 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s dvacetiletým mladíčkem, českým a uherským králem Ludvíkem Jagellonským.
Smrt ve stříbrné zbroji - - Megaknihy.cz
Smrt ve stříbrné zbroji Dne 29. srpna léta Páně 1526 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s dvacetiletým mladíčkem, českým a uherským králem Ludvíkem Jagellonským. Mají propadnout beznaději, nebo na sebe vzít úděl ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY