Smrt ve stříbrné zbroji eBook

Fatimma.cz Smrt ve stříbrné zbroji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrt ve stříbrné zbroji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrt ve stříbrné zbroji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Smrt ve stříbrné zbroji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

ISBN: 9788024346533

POPIS
Dne 29. srpna léta Páně 1526 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s dvacetiletým mladíčkem, českým a uherským králem Ludvíkem Jagellonským.Mají propadnout beznaději, nebo na sebe vzít úděl hrdinského boje? Mají věřit ve svou šťastnou hvězdu? Ludvík, rozmazlené dítě, milovník divokého, nespoutaného života s pitkami, loveckými štvanicemi a veselými děvčaty, je najednou postaven před obtížný úkol. Musí na sebe vzít zodpovědnost za celou Evropu. Dohnán těmi, kteří mu měli být oporou, do beznadějného postavení, obléká skvostné stříbrné brnění a vyráží v čele hrstky věrných do beznadějného útoku proti muslimskému moři... Skvělý román o doposud neprávem opomíjené postavě (nejenom) českých dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Smrt ve stříbrné zbroji - Otomar Dvořák, 2012, pevná vazba ...
Manželka legendárního herce z Chalupářů Jiřího Sováka (†79) Anna (†82) až do své náhlé smrti bydlela na chalupě ve Stříbrné Skalici, kde vedle pohřbeného manžela najde poslední místo odpočinku i ona. Podívejte se, jak to u „Andulky", jak jí přátelé rádi říkali, vypadalo.
DVOŘÁK, Otomar : Smrt ve stříbrné zbroji
Smrt ve stříbrné zbroji Otomar Dvořák. Smrt ve stříbrné zbroji. Otomar Dvořák. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Dne 29. srpna léta Páně 1526 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY