Smrt ve stříbrné zbroji eBook

Fatimma.cz Smrt ve stříbrné zbroji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrt ve stříbrné zbroji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrt ve stříbrné zbroji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Smrt ve stříbrné zbroji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,13 MB

ISBN: 9788024346533

POPIS
Dne 29. srpna léta Páně 1526 stojí proti zdrcující přesile turecké armády sultána Sulejmana jen hrstka křesťanů v čele s dvacetiletým mladíčkem, českým a uherským králem Ludvíkem Jagellonským.Mají propadnout beznaději, nebo na sebe vzít úděl hrdinského boje? Mají věřit ve svou šťastnou hvězdu? Ludvík, rozmazlené dítě, milovník divokého, nespoutaného života s pitkami, loveckými štvanicemi a veselými děvčaty, je najednou postaven před obtížný úkol. Musí na sebe vzít zodpovědnost za celou Evropu. Dohnán těmi, kteří mu měli být oporou, do beznadějného postavení, obléká skvostné stříbrné brnění a vyráží v čele hrstky věrných do beznadějného útoku proti muslimskému moři... Skvělý román o doposud neprávem opomíjené postavě (nejenom) českých dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Anna Sováková (†82): Jak bydlela? V chalupě se zastavil ...
Kupte knihu Smrt ve stříbrné zbroji od Otomar Dvořák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Smrt ve stříbrné zbroji - Dvořák Otomar - Knihkupectví Ládví
Smrt ve stribrne zbroji. Nalezeno: 27 produktů. Tiniana Náramek z lávových kamenů duble ve stříbrné barvě premium . Tento luxusní náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej motiv double Lebky ve stříbrné barvě. Motiv lebky značí v symbolice život a smrt, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a síly.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY